Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Jesteście przekonani, że zdjęcia z reportażu ślubnego wystarczą Wam w zupełności? Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego poradnika Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?, prędko zmienicie zdanie i może… profilówkę na fejsie.

Sesja narzeczeńska – przełamanie lodów przed obiektywem

Wiemy z doświadczenia, że większość z Was drży na myśl o byciu fotografowanym. Co, gdyby uznać aparat i fotografa za swoich sprzymierzeńców, a w dzień ślubu brylować przed obiektywem jak Kate Moss? Sesja narzeczeńska przełamuje lody, oswaja z rolą modela, pozwala Wam poznać się z fotografem. Nas te argumenty przekonują!

Sesja narzeczeńska – materiał na zaproszenia ślubne

Chcecie zaprojektować zaproszenia ślubne, które będą inne niż inne? Umieśćcie na ich okładkach zdjęcia z sesji narzeczeńskiej! Nie zdziwcie się tylko, jeśli przyjedziecie do babci na obiad, a na komodzie będzie stało oprawione w ramkę Wasze zaproszenie.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej – wyjątkowa ozdoba sali

Zaproszenia już są, czas pomyśleć o wystroju sali. Może –  idąc za ciosem – aranżacja inna niż inne? Porozwieszajcie na sznurkach lub poprzypinajcie do tablicy korkowej fotki z sesji narzeczeńskiej! 

Prezentacja z fotkami z sesji narzeczeńskiej – prezent dla rodziców od serca

Kręcenie się za ręce do piosenki Cudownych rodziców mam nie trafia w Wasze gusta? Może trafi bardzo osobista, wzruszająca lub humorystyczna prezentacja ze zdjęciami z sesji narzeczeńskiej puszczona rodzicom w ramach podziękowań? 

Zdjęcia z sesji na nowe profilowe

To nie żarty – zmiana zdjęcia profilowego w social mediach to poważna sprawa. Dzięki kadrom z sesji narzeczeńskiej możecie w wielkim stylu przypomnieć znajomym o swoim istnieniu!

Sesja narzeczeńska – niezapomniana przygoda!

Spójrzcie tylko na zdjęcia z sesji narzeczeńskich naszych cudownych par. Wyglądają, jakby nigdy dotąd nie bawili się tak dobrze, prawda? Gwarantujemy, że z naszych sesji zostają nie tylko fajne fotki, ale i całkiem, całkiem wspomnienia!
Oczywiście 6 powyższych argumentów to nie wszystko. Odbitkami z sesji narzeczeńskiej możecie także ozdobić swoje mieszkanie czy wykorzystać je do stworzenia pięknego albumu (lub zlecić to nam). A z rzeczy niematerialnych – patrz na ostatni nagłówek.