Miło nam,


że odwiedziliście naszą stronę. Poznajmy się!

Jestem Ślązaczką z krwi i kości, wychowałam się w tradycyjnej śląskiej rodzinie. Tomek pochodzi z Beskidu Niskiego, krainy wilków. Jako duet fotografów tworzymy zespół idealny – podwajamy swoją energię, wrażliwość i umiejętności, wzajemnie się motywujemy i wspieramy, dzięki czemu stanie w miejscu zdecydowanie nie jest naszą domeną. Nie tylko w pracy dopełniamy się jak jing i jang – również w życiu prywatnym dbamy o swoją indywidualność, a zarazem pielęgnujemy wspólne zainteresowania. O kilku z nich możecie przeczytać poniżej! I choć ciekawi nas wiele, to fotografia jest, była i będzie na pierwszym miejscu. Troszczymy się o nią, śledząc nowinki z branży, biorąc udział w targach, poszukując nowych, fajnych miejsc na sesje i wrażliwych ludzi, którzy kochają spontaniczne szaleństwo! Czy to Wy? ;–)

Cała prawda o wilczkach

Magda i Tomek

Moje ukochane miejsce na ziemi to Hiszpania. Tomkowi tęskni się do Toskanii :–)


Tomek

Zdjęcie autentyczne, koloryzowane, czasy bujnej blond czupryny i początki zainteresowania fotografią ;–) W ręku radziecki Zenit – Smiena 8M :–P


Magda i Tomek

Wspólne gotowanie chyba nigdy nam się nie znudzi. A tym bardziej pieczenie chlebków, przyrządzanie zakwasów i kiszonek!


Tomek

Pierwsze zdjęcia zrobiłem na ślubie mojej siostry w 2006 roku. Całe szczęście, bo wynajęty fotograf do dzisiaj nie oddał im zdjęć. Kto wie, może po 15 latach zrobi im niespodziankę!


Magda i Tomek

Zgadnijcie, jaki jest nasz ulubiony serial :–D Jeśli Wasz też, dajcie znać! Opowiemy Wam o nim fajną anegdotkę :–D


Magda

Wychowałam się w tradycyjnej śląskiej rodzinie – co niedziela kluski ślunskie, modra kapucha, rolady i żur – NIE ŻUREK!


Magda i Tomek

Lubimy cieszyć oczy i dostarczać im ładnych widoków!


Magda i Tomek

Ostatnio nasze serca skradła Szkocka wyspa Skye. Planujemy wykonać na niej sesję, choć wciąż nie mamy pomysłów, jak poskromić nieobliczalną tam pogodę.


Magda

Prowadzę swoją prywatną dwuparapetową i jednobalkonową plantację. Brakuje w niej jeszcze tylko magnolii :–)


Tomek

Mieszkając w górach, jako dziecko nie lubiłem mieć pod górkę. Dlatego wyciąg narciarki zlokalizowany niemalże pod moim oknem odwiedziłem dwa razy w życiu :–P


Sissi

Wilk, a raczej wilczyca w owczej skórze, niemająca nic wspólnego z księżniczką :–P Niech Was nie zmyli jej potulny wygląd!


Tomek

Oprócz bujnej blond czupryny miałem kiedyś własne, garażowe studio tatuażu i piercingu :–D Może ktoś z Was nosi na skórze twórczość mojego autorstwa?


Magda i Tomek

Lubimy odwiedzać nasze pary w miejscu ich zamieszkania. Dla osób mających problem z rebusem, z przodu brakuje G ;–)


Magda i Tomek

W chwilach wolnych zasięgamy trochę kultury, chodząc na spektakle komediowe. Nasze ulubione to Kogut w Rosole, Mayday, Lily.


Magda

Jestem samozwańczą amatorką kawy i wina. No dobra, i ciastek!


Tomek

W wolnym czasie lubię pograć w kosza na pobliskim boisku DECATHLON. Jeśli ktoś ma ochotę zagrać jeden na jeden to zapraszam! Uprzedzam, żeby nie było, że nie uprzedzałem – mam 198 cm wzrostu :–P