OFERTA

Mamy dla Was kilka fajnych rzeczy

Z pozoru mogą wyglądać jak zdjęcia ślubne. Ale tak naprawdę to świetna zabawa, przygoda życia, szaleństwo i wzruszająca pamiątka. Dokładnie to chcielibyśmy Wam zaoferować. Do każdego pakietu dorzucamy jeszcze świetną atmosferę, którą zabierzemy wraz ze swoimi aparatami. Jeśli jesteście zainteresowani, zerknijcie, co jeszcze mamy w zanadrzu!


JESTEŚMY NA TAK, CO DALEJ…?
01
Skontaktujcie się z nami

Podzielcie się z nami Waszymi planami, napiszcie jak wyobrażacie sobie Wasz dzień. Chętnie też się dowiemy, które nasze zdjęcia Was urzekły. Formularz kontaktowy znajdziecie w zakładce “Kontakt”. Koniecznie sprawdźcie też opinie o nas na facebooku.

02
Rezerwacja terminu

Oferta Wam się podoba, ale macie jeszcze dodatkowe pytania? Piszcie lub dzwońcie śmiało, chętnie na nie odpowiemy. Podjęliście decyzję, że to właśnie my mamy uwiecznić Wasz wielki dzień? Cudownie! Kolejnym etapem będzie podpisanie umowy.

03
Dzień ślubu

Wszystko co musicie zrobić, to wyluzować się, dać ponieść się emocjom i czerpać przyjemność z tego najważniejszego dla Was dnia, a my zajmiemy się dokumentowaniem tego wszystkiego!

04
Przekazanie zdjęć

Wiemy z jaką niecierpliwością nasze pary czekają na zdjęcia, dlatego oddajemy wstępnie przeselekcjonowany materiał ze zdjęciami do wyboru w terminie max. 3 tygodni od daty ślubu.

BEZCENNE ZDJĘCIA ŚLUBNE? PONIEKĄD!

CENNIK

Skontaktujcie się z nami!
Pokażemy Wam, co, kto, z kim i za ile!

FAQ