Zapewne trafiliście tutaj, bo szukacie fotografa na swój ślub, tym bardziej miło nam tu Was gościć!
   Pamiętajcie, że zdjęcia to jedna z Waszych największych inwestycji.
   To coś co zostanie z Wami już na zawsze.
   W tym dniu będziemy świadkami Waszej miłości, uśmiechów i wzruszeń. Uwiecznimy wszystkie te chwile, których nie będzie można już powtórzyć. Wiemy o tym, że za kilkadziesiąt lat te zdjęcia będą oglądać Wasze wnuki, dlatego w to co robimy wkładamy całe nasze serca!

   FAQ
   Często zadawane pytania
   Nie znaleźliśmy odpowiedniego dla nas pakietu. Czy możemy go zmodyfikować?

   Tak, oczywiście. Każdy z pakietów możecie zmodyfikować, poprzez dokupienie dodatkowych godzin pracy i/lub dodatkowych zdjęć. Cena dodatkowej godziny pracy to 200 zł. Każde dodatkowe zdjęcie 2,5 zł.

   Jak byscie opisali swój styl?

   Jesteśmy obserwatorami, zależy nam na wyłapaniu naturalnych emocji. Staramy się być niezauważalni, tak by nie przeszkadzać Wam ani Waszym gościom w zabawie. Nie reżyserujemy.

   Z jakim wyprzedzeniem należy zamawiać usługi?

   Im wcześniej tym lepiej, zwłaszcza w przypadku popularnych dat. Większość par rezerwuje termin 12-20 miesięcy wcześniej. Z powodu dużej ilości zapytań nie rezerwujemy wstępnie terminów. Jeżeli jesteście zdecydowani skorzystać z naszych usług możemy podpisać umowę mailowo lub umówić się na spotkanie, które oczywiście nie jest zobowiązujące. Finalna rezerwacja terminu następuje w chwili podpisania umowy i wpłaty zadatku.

   Kiepsko się czujemy przed obiektywem. Jesteście nam w stanie pomóc?

   Nie martwcie się, my też! :-) To zupełnie normalne u większości ludzi. Staramy się Was rozluźnić, chętnie rozmawiamy na rozmaite tematy i najczęściej po 30 minutach pary zapominają, że w międzyczasie robimy im zdjęcia :-)

   Ile dostaniemy zdjęć?

   W zależności od pakietu będzie to 200, 300 lub 400 zdjęć. Macie również możliwość późniejszego dokupienia dodatkowych zdjęć na etapie ich wybierania.

   Ile godzin reportażu potrzebujemy?

   Wszystko zależy od tego, o której godzinie odbędzie się ślub. Najczęściej zaczynamy pracę około trzech godzin przed ceremonią. Niektóre pary skracają również czas naszej pracy podczas wesela, tak abyśmy więcej czasu poświęcili na zdjęcia z przygotowań.

   Czy oferujecie albumy?

   Tak, mamy w ofercie album 30x30 cm, 40 stron w cenie 600 zł.

   Jak wygąda rezerwacja terminu?

   Termin rezerwujemy w momencie podpisania umowy i wpłaty zadatku. Możemy podpisać umowę mailowo lub umówić się w tym celu na spotkanie na terenie Warszawy.

   POLECAMY

   reklamowy.biz

   error: