Wesele | Pałac Czosnowskich

E&E – wesele w Pałacu Czosnowskich

Ślub to dzień, który należy przeżyć tak, jak się go wymarzyło – brzmi jak wytarty slogan? Edyta i Eugeniusz udowodnili, że wcale tak nie jest, a TEN dzień może być jak… z filmu. Zapraszamy na wesele w Pałacu Czosnowskich, gdzie czekają już na Was Audrey Hepburn z ukochanym!

Pałac Czosnowskich, Warszawa czy Nowy Jork?

Jesteście gotowi na prawdziwą teleportację i podróż do przeszłości? ? Zaraz znajdziemy się na Pradze w Warszawie oraz w Pałacu Czosnowskich – będzie to rok 2019, a następnie w centrum Nowego Jorku – tutaj nastąpi większe zagięcie czasoprzestrzeni, bo przeniesiemy się do lat 60. XX wieku!

Skąd taki pomysł? Z marzeń Edyty i Eugeniusza o weselu w stylu Śniadania u Tiffany’ego! Musimy przyznać, że realizacja udała się z wybitnymi precyzją i perfekcją, choć…  nie jesteśmy pewni, czy w oryginale wystąpiły lamy, sztuczne ognie i Michał Wiśniewski ?

Tiffany blue, Tiffany rings, Tiffany wedding!

Edyta, choć blondynka, nie oparła się fryzurze ala Audrey Hepburn. Jej suknia ślubna o długości ⅞ zwanej tea lenght również kojarzyła się z modą lat 60. Oczywiście nie mogło zabraknąć obrączek firmy… Tiffany oraz akcentów w kolorze nie innym niż Tiffany Blue! Cały koncept i jego elementy jak kultowy volkswagen T2, bukiet z białych storczyków czy nawet stroje druhen współgrały ze sobą lepiej niż niejedna orkiestra! A czy wspomnieliśmy, że wesele w kolorze Tiffany Blue odbyło się w Pałacu Czosnowskich, do którego teraz Was zapraszamy?

Wesele w Pałacu Czosnowskich

Idealne miejsce na wesele? Wystarczą dwa słowa – Pałac Czosnowskich! Znajduje się on zaledwie 50 km od Warszawy w miejscowości Opypy. Jak piszą właściciele, urządzony został w stylu włoskim, a jego mury stanęły wśród zabytkowego parku o powierzchni, bagatela, 7,5 ha. Zjawiskowa, przeszklona oranżeria, rozległy park, drzewa rzucające romantyczny cień – wszystko to koncepcji nowożeńców dodawało jeszcze więcej filmowej aury. Nie wspominając już o wyjątkowo fotogenicznych i chętnych do pozowania lamach znajdujących się na terenie Pałacu Czosnowskich! Nurtuje nas kwestia, czy ich miseczki w kolorze Tiffany Blue to czysty przypadek, czy ktoś maczał w tym palce?

Podczas wesela w Pałacu Czosnowskich było kilka gwoździ programu – oczywiście blond Audrey Hepburn i jej ukochany, którzy na swój pierwszy taniec zrzucili eleganckie czółenka i skórzane półbuty na rzecz białych trampek, a poza tym… Michał Wiśniewski w asyście sztucznych ogni! Wszystko na żywo!

Wesele jak z filmu

Jeśli chcielibyście wyjść poza schematy i zorganizować wesele po swojemu, niech Waszymi bohaterami będą Edyta i Eugeniusz! Chcieli wesele jak z filmu? Zorganizowali je! I to w dodatku w niezwykłym miejscu, jakim jest Pałac Czosnowskich. Nam pozostaje już tylko życzyć im, aby nigdy nie przestali spełniać swoich marzeń oraz aby ich miłość trwała, trwała, trwała…!