Miejsce Stodoła “Celinka” Ostrzeszów
   Kwiaty/dekoracje Nasza pracownia
   Suknia ślubna Sylwia Kopczyńska
   Ekipa Video Szyberek Piękne Filmy Ślubne
   MUA Aleksandra Apanasiewicz Make Up Artist
   Zespół Vega

   Stodola Celinka – ślub i wesele w stylu rustykalnym

   To bez wątpienia jeden z naszych ulubionych ślubów. Perfekcyjnie dopracowany pod każdym względem. Zaczynając od nietypowej stylizacji Pana Młodego (nasze serca skradły skarpetki!), wspaniałej sukni Sylwii Kopczyńskiej, poprzez niesamowicie klimatyczny kościół, na dekoracjach ręcznie robionych przez Parę Młodą i ich bliskich kończąc.
   Wesele odbyło się w Stodole “Celinka” w Ostrzeszowie. Jeśli szukacie nietypowego miejsca na wesele, blisko natury, gdzie Wasi goście będą mogli zrelaksować się w ogródku, w towarzystwie dwóch niezwykłych psów, to miejsce jest dla Was! Na szczególną uwagę zasługuje piękne otoczenie i zawieszona na drzewie huśtawka, którą można wykorzystać do zdjęć (jako pierwsi mieliśmy okazję ją przetestować, co nas ogromnie cieszy!). Jesteśmy oczarowani swobodną atmosferą tego miejsca, tam można po prostu poczuć się jak w domu.

   Za super współpracę podczas tego dnia dziękujemy ekipie z Szyberek Piękne Filmy Ślubne. Świetnie było móc z Wami pracować i mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce 🙂
   Gości zabawiał zespół Vega- Oni doskonale wiedzą co robią, nie było miejsca na nudę. Zobaczcie sami!

    

    

    

    

   KOMENTARZE