Miejsce: Stara Oranżeria

   To był wyjątkowo upalny dzień i mimo, że w drodze do kościoła zaczął kropić deszcz, a Państwo Młodzi zgubili balony, które dekorowały ich samochód, to nic nie było w stanie zepsuć im humorów.
   Marlena założyła nietypową sukienkę, z gorsetem ozdobionym kwiatami i pudrowe czółenka, a dopełnieniem stylizacji był z róż w pastelowych kolorach.
   Wesele odbyło się w Starej Oranżerii w Mrokowie, która jest niesamowicie klimatycznym miejscem, idealnym na swobodne przyjęcie. Na stronie Oranżerii możecie znaleźć informację, że jest to “ogród pod szkłem”, lepiej byśmy tego nie ujęli! Atmosfera tego miejsca jest bardzo relaksująca, jesteśmy oczarowani!

   Marlena i Piotr napisali o nas tak:
   Praca z tą parą fotografów to czysta przyjemność. Zależało nam żeby czuć się swobodnie i tak też było. W ogóle nie widzieliśmy kiedy były robione zdjęcia i byliśmy w szoku, że jest ich aż tyle
   Są przepiękne, naturalne, niewymuszone, bez zbędnych filtrów, idealnie uchwycone chwile i emocje – dokładnie to o co nam chodziło. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy!

    

    

   KOMENTARZE