Miejsce Dwór Złotopolska Dolina – Mansion House
   Makijaż i fryzura Agnieszka Chełmońska Studio
   Suknia ślubna Pronovias
   Zespół No Names Coverband
   Barber shop Barber Shop Warszawa

   Przygotowania u barbera

   Ślub Marty i Michała odbył się późną wiosną w pięknym kościele na Służewiu.
   Michał postanowił w tym dniu zadbać o swój zarost i wybrał się do Barbershopu, a Marta do studia Agnieszki Chełmońskiej, gdzie zrobiono ją na bóstwo (dosłownie!). Państwo Młodzi pierwszy raz zobaczyli się w ich wspólnym mieszkaniu. Pan Młody był zachwycony przyszłą żoną, co wcale nas nie dziwi, zresztą sami zobaczycie na zdjęciach 🙂

   Eleganckie wesele w stylu glamour

   Przyjęcie odbyło się w Dworze Złotopolska Dolina – Mansion House, położonym w Trębkach Nowych, zaledwie kilkanaście minut drogi od Warszawy. Złotopolska Dolina położona jest w pięknym ogrodzie, z dala od zgiełku miasta. Tu można nie tylko bawić się do samego rana, ale też odpocząć w ciszy i spokoju po intensywnej zabawie.
   Gości zabawiał zespół No Names Coverband, a po północy w wyjątkowo sprzyjających okolicznościach Państwo Młodzi pokroili swój tort weselny (ach, ten wodospad ognia!).

   Chcecie wiedzieć, co o nas sądzą Marta i Michał?
   „Fotografa ślubnego szukaliśmy kilka miesięcy, sprawa nie była prosta z tego względu, że moja druga połówka – maniak fotografii, miał spore wymagania
   Kiedy znaleźliśmy stronę Magdy i Tomka, z każdym kolejnym zdjęciem coraz bardziej zakochiwaliśmy się w ich pracy, po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że nie musimy szukać dalej Ten cudowny duet posiada wszystko co powinien posiadać najdoskonalszy fotograf ślubny. Niesamowite wyczucie chwili, dostrzeganie detali i perfekcja, w ich wydaniu daje magiczne efekty. Do tego pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera Kochani, z całego serca dziękujemy Wam za wspaniałą pamiątkę, jesteście NAJ!”

   Your Narrative blog will appear here, click preview to see it live.
   For any issues click here

    

    

   KOMENTARZE